понеділок, 26 лютого 2018 р.

Karazin Business Challenge

24 лютого 2018 року учні 10-11 класів найкращих шкіл Харківського регіону відвідали Каразінську школу бізнесу Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, щоб позмагатися у вирішенні кейсів на турнірі Karazin Business Challenge.

Переможцем турніру стала команда учнів 11-Б класу «HYPEteam» у складі: Колєсніка Артема, Большакова Антона,  Чан Зієп Мінь Чієн з бізнес-ідеєю створення онлайн фрілансової біржі праці для маркетологів.

Вітаємо з перемогою!!!

Під час турніру учасники мали змогу прослухати лекції від успішних представників бізнес-середовища у п’яти секціях: Кирилл Нагорный(маркетингове бюро Monya Gets); Анастасія Чистякова (співзасновник Port Wine Bar), Денис Шиманский (засновник "Shoom Creative Group"), Анна Кумбатова (Anna Kumbatova) (Head of Talent Acquisition/COO at Vilmate) та Alexander Rogachevsky (комерційний директор стадіону Металіст), а також speed-лекції від шести викладачів-практиків Каразінської школи бізнесу. Окрім гостей з бізнес-сфери партнером заходу виступила Харківська обласна державна адміністрація.

Знання, отримані під час лекцій, учні використовували при вирішенні кейсів і презентації стратегії розвитку компанії в таких сферах: Event Industry, HoReCa, Media, IT та Sport Activity.


1 коментар:

Анонім сказав...

Я ЗАРАЗ ФІНАНСОВО ПОВЕРНУТЬСЯ Кредиту, який я отримав від LFDS. Я хотів би донести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт з паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу та отримав відмову в кредиті мого банку та інших фінансова установа завдяки моєму кредиту. Я не міг платити збори за своїх дітей. Мене було поза рахунками, що збираються викинути з дому через неможливість платити свою оренду. Саме в цей період моїх дітей брали у мене прийомну допомогу. Тоді я вирішив шукати гроші в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, яких я вирвав у двох інтернет-кредитних компаніях. Поки я не прочитав про: кредит в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все ще не переконав, через що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не розповів мені про поточну схему позик у дуже низька процентна ставка в розмірі 1,9 %% та прекрасні умови погашення без штрафних санкцій за невиконання платежу. У мене немає іншого вибору, ніж зв’язатися з ними, що я зробив за допомогою тексту + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені назад. Цей день був найкращим і найкращим днем ​​мого життя, який ніколи не можна забути, коли я отримувати кредитне сповіщення в розмірі 400 000,00 доларів США за суму позики, на яку я звернувся. Я ефективно використала позику, щоб погасити свої борги та створити бізнес, і сьогодні я та мої діти так раді й виконуємо. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Телефон довідки WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати стільки тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою афери в Інтернеті. Дякую і Бог вас усіх благословив, я Олександр Артем із парку Горизонт до н.е., Україна.